jaro



STARTOVNÍ LISTINA - Jarní RUNdál 2020

Startovní číslo Jméno a Příjmení Oddíl Kategorie Ročník Stav přihlášky
1 Kateřina Baierová Mimózy 1988 Ženy A Zaplaceno
2 Veronika Baierová Mimózy 1990 Ženy A Zaplaceno
3 Ondřej Sekera Fénix sport Šenov 1977 Muži B Zaplaceno
4 Štěpán Sekera Fénix sport Šenov 2012 Mladší žáci Zaplaceno
5 Johana Sekerová Fénix sport Šenov 2009 Starší žákyně Zaplaceno
6 Anička Janečková Čertova Lhota 2017 Benjamínky Zaplaceno
7 Alena Janečková Čertova Lhota 2007 Starší žákyně Zaplaceno
8 Petra Janečková Čertova Lhota 1985 Ženy A Zaplaceno
9 Andrea Janečková Čertova Lhota 1985 Ženy A Zaplaceno
10 Tomáš Janečka Čertova Lhota 1996 Muži A Zaplaceno
11 Roman Janečka Čertova Lhota 1975 Muži B Zaplaceno
12 Lukáš Jedlička Ostrava 1976 Muži B Zaplaceno
13 Zuzana Friesová Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
14 Iveta Kochánková SSK Vítkovice 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
15 Martina Kochánková Ostrava 2015 Předžákyně Zaplaceno
16 Vít Kochánek Ostrava 2016 Benjamíni Zaplaceno
17 Antonín Polášek Ostrava 2013 Předžáci Zaplaceno
18 Karolína Urbanová Ostrava 2014 Předžákyně Zaplaceno
19 Ema Polášková Ostrava 2015 Předžákyně Zaplaceno
20 Dominik Rypka Ostrava 2009 Starší žáci Zaplaceno
21 Adéla Vybíhalová Ostrava 2001 Ženy A Zaplaceno
22 Pavlína Klinovská Ostrava Prostě běž 1975 Ženy B Zaplaceno
23 Kateřina Gebauerová Háj ve Slezsku 2005 Dorostenky Zaplaceno
24 Zuzana Polášková Ostrava 2018 Benjamínky Zaplaceno
25 Adam Bednář Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
26 Vladislav Mazura Ostrava 2010 Mladší žáci Zaplaceno
27 Patrik Bůžek Háj ve Slezsku 2007 Starší žáci Zaplaceno
28 Damian Grobař Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
29 Amalie Bockova SSK Ostrava Vítkovice 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
30 Lukáš Řapek Ostrava 2002 Muži A Zaplaceno
31 Elena Valová Orlová 1975 Ženy B Zaplaceno
32 David Vala Orlová 1971 Muži B Zaplaceno
33 Jaroslav Tekelík Havířov 1969 Muži B Zaplaceno
34 Petra Olajcová Ostrava 1986 Ženy A Zaplaceno
35 Denisa Kuběnová Frenštát 1972 Ženy B Zaplaceno
36 Hana Vývodová Run2BeFit 1973 Ženy B Zaplaceno
37 Petr Schmida Ostrava 1979 Muži B Zaplaceno
38 Albert Schmida Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
39 Alexandr Tobola Ostrava 2005 Dorostenci Zaplaceno
40 Gabriela Tobolová SSK vitkovice 2006 Dorostenky Zaplaceno
41 Kristína Holešová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
42 Jiří Škrob Šenov 1975 Muži B Nezaplaceno
43 Lucie Figarová Příbor 1977 Ženy B Zaplaceno
44 Lukáš Bystřičan FC B7 TÝM!!! Ostrava 1983 Muži A Zaplaceno
45 Jana Slížová FC-B7 TÝM!!! 1977 Ženy B Zaplaceno
46 Veronika Plachá Frýdek-Místek 1978 Ženy B Zaplaceno
47 Kristián Kučera SSK Vítkovice 2012 Mladší žáci Zaplaceno
48 Filip Kučera Ostrava - Vítkovice 2014 Předžáci Zaplaceno
49 Barbora Kanioková Frýdek-Místek 2007 Starší žákyně Zaplaceno
50 Jan Miškev Chupa Chups 1990 Muži A Zaplaceno
51 Michaela Kalouskova Mimózy 1991 Ženy A Nezaplaceno
52 Nela Maléřová SSK Vítkovice 2009 Starší žákyně Zaplaceno
53 Jana Kilarova MK Seitl Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
54 Pavel Drahošan Ostrava 1991 Muži A Zaplaceno
55 Renata Tobolová Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
56 Lucie Šteinigerová SSK Vítkovice 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
57 Tomáš Giža SK Černé plíce 1975 Muži B Zaplaceno
58 Pavel Freisler Beskydští pacoši Ostrava 1976 Muži B Zaplaceno
59 Pavlína Smolínová Ostrava 1974 Ženy B Zaplaceno
60 Veronika Čížková Český Těšín 1986 Ženy A Nezaplaceno
61 Dan Šindelek MK Seitl Ostrava 1965 Muži C Zaplaceno
62 Vlastimil Horák Ostrava 1978 Muži B Nezaplaceno
63 Michal Sněhota Ostrava 1990 Muži A Zaplaceno
64 Lucie Frischerová Ostrava-Pustkovec 1977 Ženy B Zaplaceno
65 Lenka Foretníková Ostrava 1980 Ženy B Zaplaceno
66 Ilona Riedlová Klimkovice 1973 Ženy B Zaplaceno
67 Lucka Šofrová Ostrava-Hošťálkovice 1989 Ženy A Zaplaceno
68 Miroslav Mokroš Vratimov-Horní Datyně 1988 Muži A Zaplaceno
69 Veronika Mikulová Ostrava-Poruba 1984 Ženy A Zaplaceno
70 Lucie Stejskalová-Šindelková Haířov 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
71 Laura Plintová Šenov 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
72 Matyáš Plinta Šenov 2008 Starší žáci Zaplaceno
73 Tereza Pintérová Ostrava 1989 Ženy A Zaplaceno
74 Matyáš Gärtner Polanka nad Odrou 2010 Mladší žáci Zaplaceno
75 Peter Tichý Ostrava 1986 Muži A Nezaplaceno
76 Matyáš Krajkovič Polanka nad Odrou 2011 Mladší žáci Zaplaceno
77 Barča Klimošova Ostrava 1982 Ženy A Zaplaceno
78 Zdenka Babiszová Beskydští Pacoši 1992 Ženy A Zaplaceno
79 Slavka Krystová-Florková Komorní-Lhotka 1971 Ženy B Zaplaceno
80 Hana Bartková Staré Oldřůvky 1991 Ženy A Zaplaceno
81 Michaela Urbánková Šneci v běhu 1985 Ženy A Zaplaceno
82 Radek Dvořák Šneci v běhu 1981 Muži A Zaplaceno
83 Lucie Mrůzková Opava 1975 Ženy B Nezaplaceno
84 Lukáš Chudárek Relax Run 1985 Muži A Zaplaceno
85 Jaroslav Budyn Ostrava 1961 Muži C Zaplaceno
86 Lenka Běhunčíková Ostrava 1981 Ženy A Zaplaceno
87 Alena Chodilíková Šneci v běhu 1991 Ženy A Nezaplaceno
88 Tomáš Kubačák Ostravice 1984 Muži A Nezaplaceno
89 Petr Belas Velká Morava 1976 Muži B Zaplaceno
90 Pavlína Konečná Café Carpe Diem Hlučín 1983 Ženy A Zaplaceno
91 David Beil Horalové z M.M. Ryu 1989 Muži A Zaplaceno
92 Petra Švecová Frýdek-Místek 1981 Ženy A Zaplaceno
93 Erika Janošová Frýdek-Místek 1980 Ženy B Zaplaceno
94 Karla Horáková Frýdek-Místek 1969 Ženy B Zaplaceno
95 Veronika Kleslová Ostrava 1994 Ženy A Nezaplaceno
96 Andrea Owczarzová Dolní Lutyně 1999 Ženy A Zaplaceno
97 Petra Flaszová Beskydští Pacoši 1980 Ženy B Zaplaceno
98 Kateřina Bednaříková TJ SOKOL CHOTĚBUZ 1987 Ženy A Zaplaceno
99 Markéta Kašná Hlučín 1983 Ženy A Zaplaceno
100 Eduard Foldyna Frýdek- Místek 1990 Muži A Nezaplaceno
101 Jana Povalová Štramberk 1965 Ženy B Zaplaceno
102 Ivona Trojková Šneci v běhu 1979 Ženy B Zaplaceno
103 Radim Marák Libhošť 1988 Muži A Zaplaceno
104 Pavel Rubeš SK Černé plíce 1980 Muži B Zaplaceno
105 Věra Škorňáková Běžci sobě 1971 Ženy B Zaplaceno
106 Tomáš Váně Ostrava 1995 Muži A Zaplaceno
107 Eliška Smékalová SK Černé plíce 1987 Ženy A Zaplaceno
108 Kamil Burns Ostrava 1988 Muži A Zaplaceno
109 Soňa Omylaková Třinec 1990 Ženy A Zaplaceno
110 Jan Adam Tarana Mattoni Freerun Frýdek-Místek 1999 Muži A Nezaplaceno
111 Petr Rais Ostrava 1997 Muži A Nezaplaceno
112 Pavlína Dávidíková SK ČERNÉ PLÍCE 1979 Ženy B Zaplaceno
113 Miroslav Sehnalík Lučina 1955 Muži C Zaplaceno
114 Karel Kalda Ostrava-Bělský Les 1954 Muži C Zaplaceno
115 Markétka Brenkusová Havířov 1991 Ženy A Zaplaceno
116 Marcela Maturová Šneci v běhu 1979 Ženy B Zaplaceno
117 Jana Hesová Beskydští Pacoši 1990 Ženy A Zaplaceno
118 Barbora Ochmanová FERRIT 1977 Ženy B Zaplaceno
119 Lenka Jurkovská Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
120 Ivana Kondasová MK Seitl Ostrava 1978 Ženy B Zaplaceno
121 Lenka Štýbrová Ostrava 1975 Ženy B Zaplaceno
122 Tobiáš Höpp Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
123 Bára Kondasová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
124 Lukáš Kondas Ostrava 2011 Mladší žáci Zaplaceno
125 Klára Kondasová Ostrava 2008 Starší žákyně Zaplaceno
126 Lenka Plačková Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
127 Marek Vítovec Ostrava 1995 Muži A Zaplaceno
128 Ondřej Plaček Ostrava 1985 Muži A Zaplaceno
129 Bára Nováková Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
130 Honza Hutín HORALOVÉ Z M.M. RYU 1978 Muži B Zaplaceno
131 Michele Boturová Opava 1990 Ženy A Zaplaceno
132 Karolína Popelářová Ostrava 1990 Ženy A Nezaplaceno
133 Romana Katzová Havířov 1987 Ženy A Zaplaceno
134 Petr Ondráček Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
135 Renáta Šimůnková Ostrava 1974 Ženy B Zaplaceno
136 Barbora Černá Ostrava 1998 Ženy A Nezaplaceno
137 Aleš Polach Michalkovice 1984 Muži A Zaplaceno
138 Filip Jarolím Atletika Poruba 2007 Starší žáci Zaplaceno
139 Jan Gebauer Tísek Running dogs 1976 Muži B Zaplaceno
140 Radim Gavlas Tisek running dogs 1965 Muži C Zaplaceno
141 Antonín Olšanský Sokol Hrabůvka 1946 Muži C Zaplaceno
142 Lukáš Puchalka Ostrava 1977 Muži B Zaplaceno
143 Maruška Bohdalková TJ SOKOL CHOTĚBUZ 1963 Ženy B Zaplaceno
144 Petra Březovská Hošťálkovice 1977 Ženy B Zaplaceno
145 Robert Březovský Hošťálkovice 1977 Muži B Zaplaceno
146 Iva Motlochová Šneci v běhu 1998 Ženy A Zaplaceno
147 Markéta Schusterová Hošťálkovice 1984 Ženy A Zaplaceno
148 Hana Dehnerová Kravaře 1974 Ženy B Nezaplaceno
149 Ivana Schwarzová Havířov 1988 Ženy A Zaplaceno
150 Lukáš Daňovič Havířov 1983 Muži A Zaplaceno
151 Denisa Adamcová Ostrava 1980 Ženy B Zaplaceno
152 Hana Dolníčková Ostrava 1974 Ženy B Zaplaceno
153 Kamila Salawová Darkovičky 1975 Ženy B Zaplaceno
154 Radek Salawa Darkovičky 1974 Muži B Zaplaceno
155 Vladimíra Dorňáková Kunín 422 1967 Ženy B Zaplaceno
156 Nina Chodurová Opava 2009 Starší žákyně Zaplaceno
157 Hana Chodurová Opava 1978 Ženy B Zaplaceno
158 Leona Lednická Frýdek-Místek 1981 Ženy A Zaplaceno
159 Markéta Brysová Frýdlant nad Ostravicí 1987 Ženy A Zaplaceno
160 Petra Šištíková Frýdek-Místek 1982 Ženy A Zaplaceno
161 Leona Coufalová Řeka 1990 Ženy A Nezaplaceno
162 Hana Pavlásková Ostrava 1990 Ženy A Zaplaceno
163 Lucie Křívová Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
164 Tereza Křívová Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
165 Soňa Brožová Ostrava 1989 Ženy A Zaplaceno
166 Roman Bernát Šneci v běhu (Bruntál) 1970 Muži B Zaplaceno
167 Michaela Maňková Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
168 Martin Melichar Cyklokramo Suchdol nad Odrou 2016 Benjamíni Zaplaceno
169 Antonín Kohut Frýdek - Místek 1994 Muži A Zaplaceno
170 Jakub Beránek J-Elita Ostrava 1993 Muži A Zaplaceno
171 Alena Tannertová Ostrava 1986 Ženy A Zaplaceno
172 Adéla Baďurová Ostrava Koblov 1992 Ženy A Zaplaceno
173 Natálie Pilátová Ostrava 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
174 Gabriela Pilátová Ostrava 2014 Předžákyně Zaplaceno
175 Petra Sluková Ostrava 1989 Ženy A Zaplaceno
176 Michaela Pluskalová Atletika Poruba 2007 Starší žákyně Zaplaceno
177 Jakub Pospíšil Ostrava 2008 Starší žáci Zaplaceno
178 Petra Kubešová Bruntál 1975 Ženy B Nezaplaceno
179 Kristián Lecián Horalové z M.M. Ryu 1997 Muži A Nezaplaceno
180 Monika Šimíčková Markvartovice 1990 Ženy A Zaplaceno
181 Markéta Černíková Horalové z M.M. Ryu 1996 Ženy A Nezaplaceno
182 Oliver Čech Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
183 Martin Sobota Havířov 1982 Muži A Zaplaceno
184 Tina Horáková SSK Vítkovice 2009 Starší žákyně Zaplaceno
185 Gabriela Kalitová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
186 Kateřina Kozlová Darkovice 1991 Ženy A Zaplaceno
187 Lukáš Boček Běhny z Džuventy 1988 Muži A Nezaplaceno
188 Jaroslava Reinischová Ostrava 30 1971 Ženy B Zaplaceno
189 Martina Kucianová Ostrava-Poruba 1995 Ženy A Zaplaceno
190 Martina Jurjaková Ostrava-Poruba 1995 Ženy A Zaplaceno
191 Vanda Vozníková Ostrava 2009 Starší žákyně Zaplaceno
192 Pavla Vozníková Ostrava 1976 Ženy B Zaplaceno
193 Jakub Němec Caramba!Team 1984 Muži A Nezaplaceno
194 Tomaš Zika Běžecká skupina český Těšín 1967 Muži B Zaplaceno
195 Kateřina Gryczová Třinec 1989 Ženy A Zaplaceno
196 Anna Jíšová Holky v pohybu 1973 Ženy B Zaplaceno
197 Zdeňka Hrušková Holky v pohybu 1979 Ženy B Zaplaceno
198 Zuzana Veselá Holky v pohybu 1965 Ženy B Zaplaceno
199 Patrik Rakošán Ostrava 1996 Muži A Nezaplaceno
200 Markéta Szabová Moravská Ostrava a Přívoz 2005 Dorostenky Nezaplaceno
201 Martina Mazáčová BK Příbor 1977 Ženy B Zaplaceno
202 Michal Mazáč AKEZ Kopřivnice 2010 Mladší žáci Zaplaceno
203 Matěj Špišák Porubaa 2015 Předžáci Zaplaceno
204 Michaela Kvašňovský Holubová Kozlovice 1986 Ženy A Zaplaceno
205 Bohdana Mikulová Havířov 1967 Ženy B Zaplaceno
206 Lukáš Kozubek ostrava 1971 Muži B Zaplaceno
207 Natálie Carbolová Palkovice 1992 Ženy A Zaplaceno
208 Jiří Tkáč Horalové z M.M. 1999 Muži A Zaplaceno
209 Antonie Nováková Horalové z M.M. 1997 Ženy A Zaplaceno
210 Ivana Dostálová Ostrava 1966 Ženy B Zaplaceno
211 Diana Volejníčková Šilheřovice 1975 Ženy B Zaplaceno
212 Adam Volejníček Šilheřovice 1995 Muži A Zaplaceno
213 Martin Mareček Ťuťu Ňuňu 1983 Muži A Zaplaceno
214 Daniela Krčová Ťuťu Ňuňu 1994 Ženy A Zaplaceno
215 Pavlína Kaňová Nemojany 1997 Ženy A Zaplaceno
216 Martina Sywalová Ostrava 1994 Ženy A Nezaplaceno
217 Tomáš Sywala Ostrava 1966 Muži C Nezaplaceno
218 Petra Zonková Opava O.T. 1989 Ženy A Nezaplaceno
219 Miroslava Kohutková Mattoni Freerun Ostrava - Komenského sady 1964 Ženy B Zaplaceno
220 Michal Bauer Ostrava 1982 Muži A Zaplaceno
221 Adam Biolek SSK Vítkovice 2011 Mladší žáci Zaplaceno
222 Martin Biolek Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
223 Milan Ščibráni Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
224 Zdeňka Kundrátová Frenštát pod Radhoštěm 1976 Ženy B Zaplaceno
225 Pavel Kundrát ZUMI team 1974 Muži B Zaplaceno
226 Martin Kundrát Frenštát pod Radhoštěm 2004 Dorostenci Zaplaceno
227 Jaromír Tisoň Poruba 1976 Muži B Zaplaceno
228 Petr Hubáč Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
229 Silvie Slischková Poruba 1987 Ženy A Zaplaceno
230 Martina Pagáčová Ostrava 1981 Ženy A Zaplaceno
231 Markéta Omachtová Ostrava 1974 Ženy B Zaplaceno
232 Lucie Kalafutová AC Sportguides Rožnov p. R. 1983 Ženy A Nezaplaceno
233 Nela Macíčková AC Sportguides Rožnov p. R. 2013 Předžákyně Nezaplaceno
234 Katerina Roupcova Frýdek-Mistek 1981 Ženy A Nezaplaceno
235 Jan Janda SSK Vítkovice 1948 Muži C Nezaplaceno
236 Klára Vaňková Ostrava 1993 Ženy A Nezaplaceno
237 Lenka Červenková Kozlovice 1984 Ženy A Nezaplaceno
238 Jaromír Křenek TOJ Josefovice 1970 Muži B Zaplaceno
239 Gabriela Siudová Havířov 1974 Ženy B Nezaplaceno
240 Karolína Golková SSK Vítkovice 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
241 Andrea Judová Ostrava 1986 Ženy A Zaplaceno
242 Václav Brožek Rychvald 1988 Muži A Zaplaceno
243 Rostislav Křikava STS Chvojkovice Brod 1972 Muži B Zaplaceno
244 Petra Hlobilová Studénka 1988 Ženy A Zaplaceno
245 Markéta Sedláčková Petřvald 1990 Ženy A Zaplaceno
246 Marek Sedláček Petřvald 1990 Muži A Zaplaceno
247 Kateřina Gřešková RunMagazinTeam 1976 Ženy B Nezaplaceno
248 Martina Kozlová Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
249 Miroslav Kozel Ostrava 1982 Muži A Zaplaceno
250 Jakub Arvai SDH Michálkovice 1988 Muži A Zaplaceno
251 Denisa Knapíková Studénka 1992 Ženy A Zaplaceno
252 Aneta Bortlová Kopřivnice 1995 Ženy A Zaplaceno
253 Stanislava Lehnertová Frýdek-Místek 1985 Ženy A Zaplaceno
254 Petra Kovalčíková Studénka 1994 Ženy A Zaplaceno
255 Michal Vlček VITALO Future Cycling 1993 Muži A Nezaplaceno
256 Diego Moryama Porto Barreiro 2004M Muži A Zaplaceno
257 Pavel Krzystek Ostrava 1985 Muži A Zaplaceno
258 Peter Augustin Igram 1953 Muži C Nezaplaceno
259 Stanislav Záleský Havirov 1987 Muži A Nezaplaceno
260 Kateřina Vejrychová Karviná 1993 Ženy A Zaplaceno
261 Martin Dvořak Ostrava 1979 Muži B Nezaplaceno
262 Petra Vašková Karviná 1988 Ženy A Zaplaceno
263 Rudolf Nowak Karviná 1983 Muži A Zaplaceno
264 Karolína Šromová Duo Sisters-Jakartovice 2005 Dorostenky Zaplaceno
265 Magdaléna Šromová Duo Sisters-Jakartovice 2005 Dorostenky Zaplaceno
266 Matyáš Jirovský Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
267 Hana Melichaříková Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
268 Vladimír Babej Rychvald 1964 Muži C Zaplaceno
269 Soňa Mohylová Frýdek-Místek 1976 Ženy B Zaplaceno
270 Roman Mohyla Frýdek-Místek 2008 Starší žáci Zaplaceno
271 Matěj Mohyla Frýdek-Místek 2008 Starší žáci Zaplaceno
272 Malcolm Collen Warwick (Ostrava) 1960 Muži C Zaplaceno
273 Daniel Robosz Mattoni Havířov 2004M Muži A Zaplaceno
274 Matyáš Neumann Ostrava 2012 Mladší žáci Zaplaceno
275 Michael Neumann Ostrava 2015 Předžáci Zaplaceno
276 Lucie Dibdiakova Ostrava 1984 Ženy A Zaplaceno
277 Veronika Dibdiakova Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
278 Adam Pospíšek Klimkovice 2004M Muži A Zaplaceno
279 Stanislav Pospíšek Klimkovice 1975 Muži B Zaplaceno
280 Ema Pospíšková Klimkovice 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
281 Vojtěch Černoch Petřvald 1997 Muži A Nezaplaceno
282 Michaela Tomíčková STPLIFE.CZ 1983 Ženy A Nezaplaceno
283 Přemysl Tomíček STPLIFE.CZ 1989 Muži A Nezaplaceno
284 Lukáš Žvak Český Těšín 1981 Muži A Zaplaceno
285 Nikol Podešvová M.M. Ryu 1999 Ženy A Zaplaceno
286 Gabriela Štroblová Opava 1978 Ženy B Zaplaceno
287 Zuzana Navrátilová Příbor 1989 Ženy A Zaplaceno
288 Ondřej Navrátil Příbor 1987 Muži A Zaplaceno
289 Michaela Štroblová Opava 2009 Starší žákyně Zaplaceno
290 Kateřina Ničmanová Ostrava 1986 Ženy A Nezaplaceno
291 Jaroslava Kněžíková Šneci v běhu 1977 Ženy B Zaplaceno
292 Aleš Kněžík Šneci v běhu 1976 Muži B Zaplaceno
293 Blanka Schmiedova Valašské Meziříčí 1972 Ženy B Nezaplaceno
294 Marcela Břenková Ostrava-Výškovice 1971 Ženy B Nezaplaceno
295 Milan Holub Ostrava 1991 Muži A Nezaplaceno
296 Jana Ksiažková Šneci v běhu (Frýdek-Místek) 1984 Ženy A Zaplaceno
297 Nikola Zajícová Ostrava 1993 Ženy A Nezaplaceno
298 Monika Bestová Ostrava 1992 Ženy A Nezaplaceno
299 Inge Galiová Stg Karviná 1980 Ženy B Zaplaceno
300 Jakub Krawczynski Ostrava 1983 Muži A Nezaplaceno
301 Denis Pivoňka Ostrava - Zábřeh 1987 Muži A Zaplaceno
302 Irena Slobodova Frenštat pod Radhoštěm 1961 Ženy B Zaplaceno
303 Kateřina Holoubková Mokré Lazce 1979 Ženy B Nezaplaceno
304 Zuzana Holoubková Atletika Poruba z.s. 2010 Mladší žákyně Nezaplaceno
305 Tereza Holoubková Mokré Lazce 2014 Předžákyně Nezaplaceno
306 Šárka Tomečková Hranice 1988 Ženy A Zaplaceno
307 David Pleva KMB & JPS 2001 Muži A Nezaplaceno
308 Žaneta Grygarová Pustějov 1997 Ženy A Nezaplaceno
309 Šárka Sobotková Ostrava 1976 Ženy B Nezaplaceno
310 Paul Hypš Len tak 2015 Předžáci Zaplaceno
311 Iveta Marfláková Frýdek-Mistek 1988 Ženy A Zaplaceno
312 Kateřina Melecká Babylonbike Litultovice 1984 Ženy A Zaplaceno
313 Bohumila Čurdová Albrechtice u Českého Těšína 1977 Ženy B Nezaplaceno
314 Nikolka Schachlová Ostrava - Zábřeh 1994 Ženy A Nezaplaceno
315 Eva Týnová Ostrava 1978 Ženy B Nezaplaceno
316 Radim Siuda Ostrava 1989 Muži A Nezaplaceno
317 Verča Bertová Ostrava 1988 Ženy A Zaplaceno
318 Jindra Smolka Ostrava 1987 Muži A Zaplaceno