leto



STARTOVNÍ LISTINA - Letní RUNdál 2019

Startovní číslo Jméno a Příjmení Oddíl Kategorie Ročník Stav přihlášky
1 Jiří Vašíček Havířov 1967 Muži B Zaplaceno
2 Lukáš Rambousek Havířov 1984 Muži A Zaplaceno
3 Kateřina Baierová Mimózy 1988 Ženy A Zaplaceno
4 Veronika Baierová Mimózy 1990 Ženy A Zaplaceno
5 Kristián Kučera SSK Vítkovice 2012 Předžáci Zaplaceno
6 Filip Kučera Ostrava - Vítkovice 2014 Předžáci Zaplaceno
7 Lucie Šteinigerová SSK Vítkovice 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
8 Alena Janečková Čertova Lhota 2007 Starší žákyně Zaplaceno
9 Petra Janečková Čertova Lhota 1985 Ženy A Zaplaceno
10 Tomáš Janečka Čertova Lhota 1996 Muži A Zaplaceno
11 Karolína Urbanová Ostrava 2014 Předžákyně Zaplaceno
12 Pavel Rubeš SK Černé plíce 1980 Muži A Zaplaceno
13 Zuzana Vltavská SK Černé plíce 1992 Ženy A Zaplaceno
14 Pavel Drahošan Ostrava 1991 Muži A Zaplaceno
15 Krzysztof Trzeciak Ostrava - Poruba 1979 Muži B Zaplaceno
16 Irena Slobodova Frenštat pod Radhoštěm 1961 Ženy B Zaplaceno
17 Irena Koczyová Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
18 Matěj Rejnoch Ostrava 1984 Muži A Zaplaceno
19 Tereza Zemánková Ostrava 1977 Ženy B Zaplaceno
20 Martin Svoboda Ostrava 1976 Muži B Zaplaceno
21 Hynek Svoboda FBC Tigers Poruba 2009 Mladší žáci Zaplaceno
22 Renáta Šimůnková Ostrava 1974 Ženy B Zaplaceno
23 Marek Vítovec Ostrava 1995 Muži A Zaplaceno
24 Miloslav Sochacký Stará Bělá 1945 Muži C Zaplaceno
25 Markéta Křížková Ostrava 1994 Ženy A Zaplaceno
26 Antonín Olšanský Sokol Hrabůvka 1946 Muži C Zaplaceno
27 Rostislav Turoň Třinec 1983 Muži A Zaplaceno
28 Petr Bytomský Bolatice 1984 Muži A Zaplaceno
29 Ales Polach Michalkovice 1984 Muži A Zaplaceno
30 Jiří Matula Ostrava 1969 Muži B Zaplaceno
31 Hana Brázdilová Ostrava 1999 Ženy A Zaplaceno
32 Jana Malatakisová Ostrava 1985 Ženy A Zaplaceno
33 Miroslav Sehnalík Lučina 1955 Muži C Zaplaceno
34 Jakub Beránek J-Elita Ostrava 1993 Muži A Zaplaceno
35 Karel Kalda Ostrava-Bělský Les 1954 Muži C Zaplaceno
36 Petra Olajcová Ostrava 1986 Ženy A Zaplaceno
37 Lenka Laníková Brušperk 1974 Ženy B Zaplaceno
38 Rosťa Dyba Ostrava 1967 Muži B Zaplaceno
39 Ivana Kondasová MK Seitl Ostrava 1978 Ženy B Zaplaceno
40 Klára Kondasová Ostrava 2008 Starší žákyně Zaplaceno
41 Lukáš Kondas Ostrava 2011 Mladší žáci Zaplaceno
42 Bára Kondasová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
43 Tomáš Kubačák Ostravice 1984 Muži A Zaplaceno
44 Amalie Bockova SSK Ostrava Vítkovice 2012 Předžákyně Zaplaceno
45 Amálie Gebauerová TJ SOKOL PORUBA 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
46 Martin Kovalski Ostrava - Prostě Běž 2000 Muži A Zaplaceno
47 Bohdana Kovalská Ostrava - Prostě Běž 1977 Ženy B Zaplaceno
48 Pavel Sidžina Sportovci jak cYp 1988 Muži A Zaplaceno
49 Kateřina Salvová Ostrava - Radvanice 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
50 Barbora Charitonidu Ostrava - Prostě Běž 1982 Ženy A Zaplaceno
51 Jakub Černoch Ostrava 1992 Muži A Zaplaceno
52 Lucie Tomečková Ostrava 1993 Ženy A Zaplaceno
53 Martin Kočí Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
54 Pavel Holzner Krnov 1957 Muži C Zaplaceno
55 Eva Dyntarová Ostrava - Prostě Běž 1979 Ženy B Zaplaceno
56 Alena Chodilíková Šneci v běhu 1991 Ženy A Zaplaceno
57 Michaela Urbánková Šneci v běhu 1985 Ženy A Zaplaceno
58 Petr Rais Ostrava 1997 Muži A Zaplaceno
59 Eva Daňková Karviná 1981 Ženy A Zaplaceno
60 Daniel Mottl Karviná 1976 Muži B Zaplaceno
61 Eliška Daňková Karviná 2007 Starší žákyně Zaplaceno
62 Šimon Daněk Karviná 2009 Mladší žáci Zaplaceno
63 Tomáš Giža SK Černé plíce 1975 Muži B Zaplaceno
64 Otmar Pospíšil MK Seitl Ostrava 1974 Muži B Zaplaceno
65 Vanda Kostková Bílovec 2000 Ženy A Zaplaceno
66 Kristýna Schuchová SK Černé Plíce 1990 Ženy A Zaplaceno
67 Monika Kostková Bílovec 1975 Ženy B Zaplaceno
68 Ivana Šindlerová Bílovec 1969 Ženy B Zaplaceno
69 Veronika Plachá Frýdek-Místek 1978 Ženy B Zaplaceno
70 Zdeněk Faldyna STK PRO CHLAPY 1977 Muži B Zaplaceno
71 Daniel Věntus Bruzovice 1980 Muži A Zaplaceno
72 Martin Melichar Cyklokramo Suchdol nad Odrou 2016 Benjamíni Zaplaceno
73 Stanislav Záleský Havirov 1987 Muži A Zaplaceno
74 Markéta Kokešová Ostrava 1975 Ženy B Zaplaceno
75 Lucie Nohlová SDH Bystré 1992 Ženy A Zaplaceno
76 Tomáš Věnsek Štefko Running Team 1993 Muži A Zaplaceno
77 Karolína Šablaturová Trojanovice 1998 Ženy A Zaplaceno
78 Marina Podroužková Ostrava 1998 Ženy A Zaplaceno
79 Filip Jarolím Atletika Poruba 2007 Starší žáci Zaplaceno
80 Martin Ručka SSK Vítkovice 2000 Muži A Zaplaceno
81 Ondřej Vida Havířov 1983 Muži A Zaplaceno
82 Valerie Mentznarowská Ostrava 1997 Ženy A Zaplaceno
83 Jitka Losíková Uničov 1990 Ženy A Zaplaceno
84 Mikuláš Vyhňák SDH Brušperk 2001 Muži A Zaplaceno
85 Milan Ščibráni Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
86 Ivana Horčičáková Prostě běž 1969 Ženy B Zaplaceno
87 Jana Kilarova MK Seitl Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
88 Adam Holeš Pustá Polom 1990 Muži A Zaplaceno
89 Jan Gebauer Tísek Running dogs 1976 Muži B Zaplaceno
90 Radim Gavlas Tisek running dogs 1965 Muži C Zaplaceno
91 Přemysl Rygel Děhylov 1979 Muži B Zaplaceno
92 Tobiáš Tokarčík SSK Vítkovice 2012 Předžáci Zaplaceno
93 Petr Belas Velká Morava 1976 Muži B Zaplaceno
94 Aneta Reitšmídová SK Černé plíce 1999 Ženy A Zaplaceno
95 Dana Macurová Klimkovice 1973 Ženy B Zaplaceno
96 Alena Macurová Klimkovice 2004 Dorostenky Zaplaceno
97 Jan Sýkora Ostrava 1991 Muži A Zaplaceno
98 Tina Horáková SSK Vítkovice 2009 Mladší žákyně Zaplaceno
99 Michaela Kalouskova Mimózy 1991 Ženy A Zaplaceno
100 Zuzana Slončíková Ostrava 1997 Ženy A Zaplaceno
101 Marie Slončíková Ostrava 1974 Ženy B Zaplaceno
102 David Slončík Ostrava 2005 Dorostenci Zaplaceno
103 Jakub Sikora Vendryně 1997 Muži A Zaplaceno
104 Jiří Řimánek Heřmánky 1978 Muži B Zaplaceno
105 Antonín Řimánek Ostrava 2008 Starší žáci Zaplaceno
106 Iva Sýkorová Havirov 1983 Ženy A Zaplaceno
107 Soňa Mohylová Frýdek-Místek 1976 Ženy B Zaplaceno
108 Roman Mohyla Frýdek-Místek 2008 Starší žáci Zaplaceno
109 Vanda Vozníková Ostrava 2009 Mladší žákyně Zaplaceno
110 Pavla Vozníková Ostrava 1976 Ženy B Zaplaceno
111 Lukáš Sikora Třinec 1991 Muži A Zaplaceno
112 Vojtěch Rajdus Havířov 1987 Muži A Zaplaceno
113 Jakub Otta Šneci v běhu 1976 Muži B Zaplaceno
114 Petra Honzová Šneci v běhu 1984 Ženy A Zaplaceno
115 Kateřina Utěkalová Ostrava 1984 Ženy A Zaplaceno
116 Martin Čech Havířov 1982 Muži A Zaplaceno
117 Lenka Čechová Havířov 1983 Ženy A Zaplaceno
118 Jaroslava Kněžíková Šneci v běhu 1977 Ženy B Zaplaceno
119 Aleš Kněžík Šneci v běhu 1976 Muži B Zaplaceno
120 Miroslava Kohutková Mattoni Freerun Ostrava-Komenského sady 1964 Ženy B Zaplaceno
121 Šárka Tomečková Hranice 1988 Ženy A Zaplaceno
122 Marcela Motúsová Ostrava 1986 Ženy A Zaplaceno
123 Pavlína Dávidíková SK ČERNÉ PLÍCE 1979 Ženy B Zaplaceno
124 Adéla Edelsbergerová Ostrava 1998 Ženy A Zaplaceno
125 Libor Tomečka Hranice 1962 Muži C Zaplaceno
126 Roman Janečka Čertova Lhota 1975 Muži B Zaplaceno
127 Stanislava Lehnertová Frýdek-Místek 1985 Ženy A Zaplaceno
128 Petr Misiarz Bělský les 1976 Muži B Nezaplaceno
129 Jaroslava Indrová Báječné ženy v běhu (Ostrava) 1953 Ženy B Zaplaceno
130 Jakub Pospíšil Ostrava 2008 Starší žáci Zaplaceno
131 David Richter Karviná 1986 Muži A Nezaplaceno
132 Eliška Hejcmanová Ostrava 2013 Předžákyně Zaplaceno
133 Jakub Hejcman Ostrava 2016 Benjamíni Zaplaceno
134 Lukáš Chudárek Relax Run 1985 Muži A Zaplaceno
135 David Bílý Relax Run 1990 Muži A Zaplaceno
136 David Sabela Relax Run 1992 Muži A Zaplaceno
137 Iva Motlochová RUN Magazine team 1998 Ženy A Zaplaceno
138 Alžběta Krýsová Ostrava 1987 Ženy A Nezaplaceno
139 Lukáš Zientek Lurďáci 1984 Muži A Nezaplaceno
140 Petr Ondráček Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
141 Vladimíra Dorňáková Kunín 422 1967 Ženy B Zaplaceno
142 Martina Pagáčová Ostrava 1981 Ženy A Zaplaceno
143 Karolína Neumannová Ostrava 2003 Dorostenky Zaplaceno
144 Veronika Neumannová Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
145 Michael Neumann Ostrava 2015 Benjamíni Zaplaceno
146 Matyáš Neumann Ostrava 2012 Předžáci Zaplaceno
147 Vlastimil Horák Ostrava 1978 Muži B Zaplaceno
148 Adam Horák Ostrava 2004 Dorostenci Zaplaceno
149 Jozef Pizúr Ostrava 1985 Muži A Zaplaceno
150 Alexandr Pizúr Ostrava 2016 Benjamíni Zaplaceno
151 Barbora Kanioková Frýdek-Místek 2007 Starší žákyně Zaplaceno
152 Stanislav Gruber Frýdek-Místek 1974 Muži B Zaplaceno
153 Michaela Nováková Vítkov 1984 Ženy A Zaplaceno
154 Daniela Mařádková Ostrava 1992 Ženy A Zaplaceno
155 Kateřina Roskošná Havířov 1997 Ženy A Nezaplaceno
156 Ladislav Novotný Chupa Chups 1990 Muži A Zaplaceno
157 Nikola Novotná Chupa Chups 1994 Ženy A Zaplaceno
158 Marie Rubáčová Kopřivnice 1992 Ženy A Nezaplaceno
159 Silvie Slischková Poruba 1987 Ženy A Zaplaceno
160 Jaromír Tisoň Poruba 1976 Muži B Zaplaceno
161 Martin Hýl Petřvald 1993 Muži A Zaplaceno
162 Vladimír Čáp Bohumín 1976 Muži B Zaplaceno
163 Kamila Makowski Bohumín 1986 Ženy A Zaplaceno
164 Adam Makowski Bohumín 2010 Mladší žáci Zaplaceno
165 Lukáš Bystřičan FC B7 TÝM!!! Ostrava 1983 Muži A Zaplaceno
166 Vladimíra Řezníčková Palkovice 1981 Ženy A Zaplaceno
167 Petr Kudělka Palkovice 1983 Muži A Zaplaceno
168 Stanislav Madea Škaredý Vopice 1969 Muži B Zaplaceno
169 Kateřina Švédová Škaredý Vopice 1990 Ženy A Zaplaceno
170 Jan Václavík Jof X-Team 2005 Dorostenci Nezaplaceno
171 Michael Beneš Ostrava 1990 Muži A Nezaplaceno
172 Jana Slížová FC-B7 TÝM!!! 1977 Ženy B Zaplaceno
173 Lukáš Daňovič Havířov 1983 Muži A Zaplaceno
174 Lucie Kalafutová AC Sportguides Rožnov p. R. 1983 Ženy A Zaplaceno
175 Dominik Gebauer Slezan Frýdek-Místek 2011 Mladší žáci Nezaplaceno
176 Beata Gebauerová Slezan Frýdek-Místek 2012 Předžákyně Nezaplaceno
177 Zuzana Ondrejkova Drahovce 1984 Ženy A Zaplaceno
178 Patrik Ondrejka Drahovce 2009 Mladší žáci Zaplaceno
179 Romana Suchánková Karviná 1982 Ženy A Nezaplaceno
180 Šárka Perůtková Studénka 1975 Ženy B Zaplaceno
181 Miroslav Perůtka Studénka 1975 Muži B Zaplaceno
182 Šárka Garguláková Orlová 1973 Ženy B Zaplaceno
183 Sára Volfová Frýdek-Místek 2002 Dorostenky Zaplaceno
184 Jana Volfová Marini Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
185 Michal Vlček VITALO Future Cycling 1993 Muži A Zaplaceno
186 Iveta Kochánková SSK Vítkovice 2012 Předžákyně Zaplaceno
187 Nela Maléřová SSK Vítkovice 2009 Mladší žákyně Zaplaceno
188 David Capek Ostrava 1988 Muži A Zaplaceno
189 Lukáš Zedek Night Run Team Lipník nad Bečvou 1984 Muži A Zaplaceno
190 Marcela Maturová Šneci v běhu 1979 Ženy B Zaplaceno
191 Matyáš Gärtner Polanka nad Odrou 2010 Mladší žáci Zaplaceno
192 Lucie Kasinová Kasici 1985 Ženy A Nezaplaceno
193 Michal Kasina Kasici 1983 Muži A Nezaplaceno
194 Kryštof Kasina Kasici 2011 Mladší žáci Nezaplaceno
195 Šimon Kasina Kasici 2014 Předžáci Nezaplaceno
196 Michal Mazáč AKEZ Kopřivnice 2010 Mladší žáci Zaplaceno
197 Martina Mazáčová BK Příbor 1977 Ženy B Zaplaceno
198 Kamil Buranský Ostrava 1988 Muži A Zaplaceno
199 Barbora Pavlíčková Ostrava 1993 Ženy A Zaplaceno
200 Kateřina Nevludová Hukvaldy 1998 Ženy A Zaplaceno
201 Zuzana Skřečková Atletika Poruba 2007 Starší žákyně Zaplaceno
202 Lukáš Skřeček Budišovice 1974 Muži B Zaplaceno
203 Barbora Skřečková Budišovice 2013 Předžákyně Zaplaceno
204 Hana Krayzlová Ostrava 1978 Ženy B Zaplaceno
205 Jiří Krayzel Ostrava 1978 Muži B Zaplaceno
206 Adam Pospíšek Klimkovice 2004 Dorostenci Zaplaceno
207 Ema Pospíšková Klimkovice 2012 Předžákyně Zaplaceno
208 Martina Procházková MK Seitl Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
209 Petr Jaskiewicz SK Černé plíce 1987 Muži A Zaplaceno
210 Lukáš Kozubek ostrava 1971 Muži B Zaplaceno
211 Zuzana Klečková Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
212 Šárka Jasková SK Černé plíce 1984 Ženy A Zaplaceno
213 Ondřej Sekera Elite Sport Max Training 1977 Muži B Zaplaceno
214 Johana Sekerová Šenov 2009 Mladší žákyně Zaplaceno
215 Štěpán Sekera Šenov 2012 Předžáci Zaplaceno
216 Dominika Koštělová Ostrava 1991 Ženy A Zaplaceno
217 Martina Svobodova Olomouc 1994 Ženy A Zaplaceno
218 Lucie Káňová Darkovice 1997 Ženy A Zaplaceno
219 Linda Káňová Darkovice 1999 Ženy A Zaplaceno
220 Karolina Holá Ostrava 1995 Ženy A Nezaplaceno
221 Jana Schwarzerová Ostrava 1996 Ženy A Zaplaceno
222 Matyáš Krajkovič Polanka nad Odrou 2011 Mladší žáci Zaplaceno
223 Iveta Jančárová Vraclávek 1972 Ženy B Zaplaceno
224 Andrea Čížová Dětmarovice 1973 Ženy B Zaplaceno
225 Lenka Běhunčíková Ostrava 1981 Ženy A Zaplaceno
226 Vít Kochánek Ostrava 2016 Benjamíni Zaplaceno
227 Martina Kochánková Ostrava 2015 Benjamínky Zaplaceno
228 Ema Polášková Ostrava 2015 Benjamínky Zaplaceno
229 Antonín Polášek Ostrava 2013 Předžáci Zaplaceno
230 Lucie Georgiovská Georgiani 1976 Ženy B Zaplaceno
231 David Georgiovský Georgiani 1977 Muži B Zaplaceno
232 Karel Kakeš Ostrava 1951 Muži C Zaplaceno
233 Dominik Rypka Ostrava 2009 Mladší žáci Zaplaceno
234 Adam Bednář Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
235 Daniel Toul Ostrava 1992 Muži A Zaplaceno
236 Pavlína Kandaras Karviná 1974 Ženy B Zaplaceno
237 Martina Věrná Ostrava-šneci v běhu 1989 Ženy A Zaplaceno
238 Eliška Věrná Ostrava 2012 Předžákyně Zaplaceno
239 Karolína Věrná Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
240 Laura Plintová Šenov 2012 Předžákyně Zaplaceno
241 Matyáš Plinta Šenov 2008 Starší žáci Zaplaceno
242 Roman Dobrý Karviná 1974 Muži B Zaplaceno
243 Jaromír Křenek TOJ Josefovice 1970 Muži B Zaplaceno
244 Gabriela Kalitová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
245 Lenka Šmídlová Prostě běž Ostrava 1980 Ženy A Zaplaceno
246 Zuzana Stavinohova Šenov 1976 Ženy B Zaplaceno
247 Pavel Král Frydek-Mistek 1980 Muži A Zaplaceno
248 Eva Hlaváčová Krnov 1973 Ženy B Zaplaceno
249 Daniel Chudárek Relax Run 2010 Mladší žáci Zaplaceno
250 Jaromír Hosch Dobrá 1989 Muži A Zaplaceno
251 Jana Drozdíková Karviná 1993 Ženy A Zaplaceno
252 Petr Repaň Ostrava 1987 Muži A Zaplaceno
253 Sylva Lukšová Prostě běž Ostrava 1975 Ženy B Zaplaceno
254 Magdaléna Drastichová Mk Seitl Ostrava 1984 Ženy A Zaplaceno
255 Eliška Krejčí SK Černé Plice 1997 Ženy A Zaplaceno
256 Sylva Stratilíková Ostrava 1991 Ženy A Zaplaceno
257 Simona Nováčková Ostrava 1967 Ženy B Zaplaceno
258 Adam Fousek Jelimánci 1995 Muži A Zaplaceno
259 Michael Tichopád Jelimánci 1992 Muži A Zaplaceno
260 Lucie Bobková Ostrava 1990 Ženy A Zaplaceno
261 Silvie Pidrová Ostrava 1976 Ženy B Zaplaceno
262 Eliška Pítrová Frenštát pod Radhoštěm 1988 Ženy A Zaplaceno
263 Lucie Kopáčková Ostrava-Poruba 1985 Ženy A Zaplaceno
264 Michaela Maňková Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
265 Štěpán Kaloč Prostě běž Ostrava 2012 Předžáci Zaplaceno
266 Patrik Hvižď Děhylov 2008 Starší žáci Zaplaceno
267 Marie Hvižďová Děhylov 2008 Starší žákyně Zaplaceno
268 Jan Batko Ostrava 1989 Muži A Zaplaceno
269 Simona Londinová Fryčovice 1993 Ženy A Zaplaceno
270 Darina Nevřelová BK Ludgeřovice 1998 Ženy A Zaplaceno
271 Blanka Skulinová Frýdlant nad Ostravicí 1972 Ženy B Zaplaceno
272 Ivo Stýskala Frýdlant nad Ostravicí 1967 Muži B Zaplaceno
273 Renata Tobolová Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
274 Zuzana Rehakova Olomouc 1992 Ženy A Zaplaceno
275 Jan Lidmila NeverGiveUp 1984 Muži A Zaplaceno
276 Daniela Lidmilová NeverGiveUp 2012 Předžákyně Zaplaceno
277 Ondřej Lidmila NeverGiveUp 2014 Předžáci Zaplaceno
278 Václav Procházka MK Seitl Ostrava 1945 Muži C Zaplaceno
279 Ivan Faldyna Frýdek-Místek 1991 Muži A Zaplaceno
280 Renata Holznerová Cvilínské schody Krnov  1980 Ženy A Zaplaceno
281 Markéta Němcová Bartosovice 1976 Ženy B Zaplaceno
282 Marek Škapa MK Seitl Ostrava 1971 Muži B Zaplaceno
283 Stanislav Kováček MK SEITL OSTRAVA 1983 Muži A Zaplaceno
284 Petra Wiszkonyova Bohumín 1976 Ženy B Zaplaceno
285 Břetislav Kováček MK SEITL OSTRAVA 2011 Mladší žáci Zaplaceno
286 Xenie Suchánková SSK Vítkovice 2007 Starší žákyně Zaplaceno
287 Johana Suchánková Ostrava 2005 Dorostenky Zaplaceno
288 Kateřina Gřešková RunMagazinTeam 1976 Ženy B Zaplaceno
289 Denis Schmidt AC Sportguides Rožnov p. R. 1982 Muži A Zaplaceno
290 Daniel Schmidt FK Prostřední Bečva 2013 Předžáci Zaplaceno
291 Dominik Schmidt FK Prostřední Bečva 2011 Mladší žáci Zaplaceno
292 Jakub Chytil Ostrava 1977 Muži B Zaplaceno
293 Ilona Riedlová Klimkovice 1973 Ženy B Zaplaceno
294 Zdenek Vojtíšek Šneci v běhu 1973 Muži B Zaplaceno
295 Michaela Pluskalová Atletika Poruba 2007 Starší žákyně Zaplaceno
296 Natálie Škrochová SSK Vítkovice 2009 Mladší žákyně Zaplaceno
297 Daniel Horák Jakubčovice 1986 Muži A Zaplaceno
298 Veronika Horáková Horáci v běhu 1992 Ženy A Zaplaceno
299 Václav Klapetek Chvalikovice 2005 Dorostenci Zaplaceno
300 Jasmína Horáková Jakubčovice 2017 Benjamínky Zaplaceno
301 Michal Bukovjan Frýdek-Místek 1991 Muži A Nezaplaceno
302 Marcel Tison MT Fitness1 1974 Muži B Nezaplaceno
303 Kateřina Hamplová SK atletika Hranice 2007 Starší žákyně Nezaplaceno
304 Zuzana Mynářová Petřvald 1968 Ženy B Nezaplaceno
305 Jiří Ulrich Ostrava 1985 Muži A Nezaplaceno
306 Nela Samková Ostrava 2000 Ženy A Nezaplaceno
307 Zuzana Procházková Ostrava 1992 Ženy A Nezaplaceno
308 Pavel Procházka Ostrava 1990 Muži A Nezaplaceno
309 Darina Balková Ostrava 1959 Ženy B Nezaplaceno
310 Vojtěch Gábor Relax Run 1990 Muži A Nezaplaceno
311 Simona Lajdová Ostrava 2001 Ženy A Nezaplaceno
312 Květa Pavelková Nošovice 1995 Ženy A Nezaplaceno