zima



STARTOVNÍ LISTINA - Zimní RUNdál 2020 - nový termín 4.12.2021 - registrace spuštěna.

Startovní číslo Jméno a Příjmení Oddíl Kategorie Ročník Stav přihlášky
1 Kateřina Baierová Mimózy 1988 Ženy A Zaplaceno
2 Veronika Baierová Mimózy 1990 Ženy A Zaplaceno
3 Ondřej Sekera Fénix sport Šenov 1977 Muži B Zaplaceno
4 Štěpán Sekera Fénix sport Šenov 2012 Mladší žáci Zaplaceno
5 Johana Sekerová Fénix sport Šenov 2009 Starší žákyně Zaplaceno
6 Anička Janečková Čertova Lhota 2017 Benjamínky Zaplaceno
7 Alena Janečková Čertova Lhota 2007 Starší žákyně Zaplaceno
8 Vojtěch Rais Ostrava 2000 Muži A Zaplaceno
9 Andrea Janečková Čertova Lhota 1985 Ženy A Zaplaceno
10 Tomáš Janečka Čertova Lhota 1996 Muži A Zaplaceno
11 Roman Janečka Čertova Lhota 1975 Muži B Zaplaceno
12 Lukáš Jedlička Ostrava 1976 Muži B Zaplaceno
13 Zuzana Friesová Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
14 Iveta Kochánková SSK Vítkovice 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
15 Martina Kochánková Ostrava 2015 Předžákyně Zaplaceno
16 Vít Kochánek Ostrava 2016 Benjamíni Zaplaceno
17 Antonín Polášek Ostrava 2013 Předžáci Zaplaceno
18 Karolína Urbanová Ostrava 2014 Předžákyně Zaplaceno
19 Ema Polášková Ostrava 2015 Předžákyně Zaplaceno
20 Dominik Rypka Ostrava 2009 Starší žáci Zaplaceno
21 Adéla Vybíhalová Ostrava 2001 Ženy A Zaplaceno
22 Pavlína Klinovská Ostrava Prostě běž 1975 Ženy B Zaplaceno
23 Kateřina Gebauerová Háj ve Slezsku 2005 Dorostenky Zaplaceno
24 Zuzana Polášková Ostrava 2018 Benjamínky Zaplaceno
25 Adam Bednář Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
26 Vladislav Mazura Ostrava 2010 Mladší žáci Zaplaceno
27 Patrik Bůžek Háj ve Slezsku 2007 Starší žáci Zaplaceno
28 Damian Grobař Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
29 Amalie Bockova SSK Ostrava Vítkovice 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
30 Lukáš Řapek Ostrava 2002 Muži A Zaplaceno
31 Elena Valová Orlová 1975 Ženy B Zaplaceno
32 David Vala Orlová 1971 Muži B Zaplaceno
33 Jaroslav Tekelík Havířov 1969 Muži B Zaplaceno
34 Petra Olajcová Ostrava 1986 Ženy A Zaplaceno
35 Denisa Kuběnová Frenštát 1972 Ženy B Zaplaceno
36 Petr Schmida Ostrava 1979 Muži B Zaplaceno
37 Albert Schmida Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
38 Alexandr Tobola Ostrava 2005 Dorostenci Zaplaceno
39 Gabriela Tobolová SSK vitkovice 2006 Dorostenky Zaplaceno
40 Kristína Holešová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
41 Tomáš Holek MATOHA 1989 Muži A Zaplaceno
42 Lucie Figarová Příbor 1977 Ženy B Zaplaceno
43 Lukáš Bystřičan FC B7 TÝM!!! Ostrava 1983 Muži A Zaplaceno
44 Jana Slížová FC-B7 TÝM!!! 1977 Ženy B Zaplaceno
45 Veronika Plachá Frýdek-Místek 1978 Ženy B Zaplaceno
46 Kristián Kučera SSK Vítkovice 2012 Mladší žáci Zaplaceno
47 Filip Kučera Ostrava - Vítkovice 2014 Předžáci Zaplaceno
48 Barbora Kanioková Frýdek-Místek 2007 Starší žákyně Zaplaceno
49 Jan Miškev Chupa Chups 1990 Muži A Zaplaceno
50 Markéta Kokešová Ostrava 1975 Ženy B Zaplaceno
51 Nela Maléřová SSK Vítkovice 2009 Starší žákyně Zaplaceno
52 Jana Kilarova MK Seitl Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
53 Pavel Drahošan Ostrava 1991 Muži A Zaplaceno
54 Renata Tobolová Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
55 Lucie Šteinigerová SSK Vítkovice 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
56 Tomáš Giža SK Černé plíce 1975 Muži B Zaplaceno
57 Pavel Freisler Beskydští pacoši Ostrava 1976 Muži B Zaplaceno
58 Pavlína Smolínová Beskydští Pacoši 1974 Ženy B Zaplaceno
59 Matyáš Poloch Ostrava 2013 Předžáci Zaplaceno
60 Dan Šindelek MK Seitl Ostrava 1965 Muži C Zaplaceno
61 Michal Sněhota Ostrava 1990 Muži A Zaplaceno
62 Lucie Frischerová Ostrava-Pustkovec 1977 Ženy B Zaplaceno
63 Lenka Foretníková Ostrava 1980 Ženy B Zaplaceno
64 Ilona Riedlová Klimkovice 1973 Ženy B Zaplaceno
65 Lucka Šofrová Ostrava-Hošťálkovice 1989 Ženy A Zaplaceno
66 Miroslav Mokroš Vratimov-Horní Datyně 1988 Muži A Zaplaceno
67 Michaela Jedličková Paskov 1993 Ženy A Zaplaceno
68 Lukáš Chudárek Relax Run 1985 Muži A Zaplaceno
69 Eva Týnová Ostrava 1978 Ženy B Zaplaceno
70 Lenka Běhunčíková Ostrava 1981 Ženy A Zaplaceno
71 Petr Belas Běžci sobě 1976 Muži B Zaplaceno
72 Radim Marák Libhošť 1988 Muži A Zaplaceno
73 Pavel Rubeš SK Černé plíce 1980 Muži B Zaplaceno
74 Tomáš Krupa Jestřabi 66 Ostrava 1985 Muži A Zaplaceno
75 Karel Kalda Ostrava-Bělský Les 1954 Muži C Zaplaceno
76 Lenka Jurkovská Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
77 Ivana Kondasová MK Seitl Ostrava 1978 Ženy B Zaplaceno
78 Lenka Štýbrová Ostrava 1975 Ženy B Zaplaceno
79 Marek Vítovec Ostrava 1995 Muži A Zaplaceno
80 Romana Katzová Havířov 1987 Ženy A Zaplaceno
81 Veronika Balintová Havířov 1990 Ženy A Zaplaceno
82 Aleš Polach Michalkovice 1984 Muži A Zaplaceno
83 Filip Jarolím Atletika Poruba 2007 Starší žáci Zaplaceno
84 Jan Gebauer Tísek Running dogs 1976 Muži B Zaplaceno
85 Radim Gavlas Tisek running dogs 1965 Muži C Zaplaceno
86 Kamila Salawová Darkovičky 1975 Ženy B Zaplaceno
87 Radek Salawa Darkovičky 1974 Muži B Zaplaceno
88 Michaela Maňková Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
89 Martin Melichar Cyklokramo Suchdol nad Odrou 2016 Benjamíni Zaplaceno
90 Antonín Kohut Frýdek - Místek 1994 Muži A Zaplaceno
91 Jakub Beránek J-Elita Ostrava 1993 Muži A Zaplaceno
92 Michaela Pluskalová Atletika Poruba 2007 Starší žákyně Zaplaceno
93 Jakub Pospíšil Ostrava 2008 Starší žáci Zaplaceno
94 Oliver Čech Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
95 Martin Sobota Havířov 1982 Muži A Zaplaceno
96 Tina Horáková SSK Vítkovice 2009 Starší žákyně Zaplaceno
97 Gabriela Kalitová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
98 Vanda Vozníková Ostrava 2009 Starší žákyně Zaplaceno
99 Pavla Vozníková Ostrava 1976 Ženy B Zaplaceno
100 Martina Mazáčová BK Příbor 1977 Ženy B Zaplaceno
101 Michal Mazáč AKEZ Kopřivnice 2010 Mladší žáci Zaplaceno
102 Matěj Špišák Porubaa 2015 Předžáci Zaplaceno
103 Ivana Dostálová Ostrava 1966 Ženy B Zaplaceno
104 Martin Mareček Ťuťu Ňuňu 1983 Muži A Zaplaceno
105 Daniela Krčová Ťuťu Ňuňu 1994 Ženy A Zaplaceno
106 Adam Biolek SSK Vítkovice 2011 Mladší žáci Zaplaceno
107 Martin Biolek Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
108 Milan Ščibráni Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
109 Martina Pagáčová Ostrava 1981 Ženy A Zaplaceno
110 Kateřina Vejrychová Karviná 1993 Ženy A Zaplaceno
111 Hana Melichaříková Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
112 Vladimír Babej Rychvald 1964 Muži C Zaplaceno
113 Soňa Mohylová Frýdek-Místek 1976 Ženy B Zaplaceno
114 Roman Mohyla Frýdek-Místek 2008 Starší žáci Zaplaceno
115 Matěj Mohyla Frýdek-Místek 2008 Starší žáci Zaplaceno
116 Malcolm Collen Warwick (Ostrava) 1960 Muži C Zaplaceno
117 Daniel Robosz Mattoni Havířov 2004M Muži A Zaplaceno
118 Matyáš Neumann Ostrava 2012 Mladší žáci Zaplaceno
119 Michael Neumann Ostrava 2015 Předžáci Zaplaceno
120 Tomáš Hudeček Camel Team 1969 Muži B Zaplaceno
121 Verča Bertová Ostrava 1988 Ženy A Zaplaceno
122 Jindra Smolka Ostrava 1987 Muži A Zaplaceno
123 Jaroslava Němčíková Ostrava - Poruba 1976 Ženy B Zaplaceno
124 Vlastimil Cholasta Ostrava - Poruba 1990 Muži A Zaplaceno
125 Jiří Londa SK Černé plíce 1990 Muži A Zaplaceno
126 Šárka Porubská Ostrava 1985 Ženy A Zaplaceno
127 Štěpánka Švédová Ostrava 1994 Ženy A Zaplaceno
128 Tomáš Rek Ostrava 1993 Muži A Zaplaceno
129 Martin Svoboda Ostrava 1976 Muži B Zaplaceno
130 Hynek Svoboda FBC Tigers Poruba 2009 Starší žáci Zaplaceno
131 Tomáš Kubačák Ostravice 1984 Muži A Zaplaceno
132 Pavel Holzner Krnov 1957 Muži C Zaplaceno
133 Antonín Řimánek Ostrava 2008 Starší žáci Zaplaceno
134 Jiří Řimánek Heřmánky 1978 Muži B Zaplaceno
135 Zuzana  Lippová SK Černé plíce 1986 Ženy A Zaplaceno
136 David Wawreczka Tj Jakl Karvina 1981 Muži A Zaplaceno
137 Zuzana Kubiciusová Karviná 1983 Ženy A Zaplaceno
138 Markéta Kašná BK Ludgeřovice 1983 Ženy A Zaplaceno
139 Petra Hlobilová Studénka 1988 Ženy A Zaplaceno
140 Natálie Ester Kašná BK Ludgeřovice 2013D Dorostenky Zaplaceno
141 Petra Repaňová Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
142 Elen Repaňová Ostrava 2017 Benjamínky Zaplaceno
143 Romana Šindelková Frýdlant nad Ostravicí 1989 Ženy A Zaplaceno
144 Sebastián Bílek Frýdlant nad Ostravicí 2014 Předžáci Zaplaceno
145 Zuzana Klečková Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
146 Inge Galiová Stg Karviná 1980 Ženy B Zaplaceno
147 Ivan Faldyna Frýdek-Místek 1991 Muži A Zaplaceno
148 Petr Ondráček Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
149 Petr Tomaštík Bohumín 1969 Muži B Zaplaceno
150 Tomáš Burian Ostrava 1990 Muži A Zaplaceno
151 Lukáš Kozubek Ostrava 1971 Muži B Zaplaceno
152 Denis Schmidt AC Sportguides Rožnov p. R. 1982 Muži A Zaplaceno
153 Libor Tomečka Hranice 1962 Muži C Zaplaceno
154 Adam Bolek Atletika Poruba 2007 Starší žáci Zaplaceno
155 Matyáš Plinta Šenov 2008 Starší žáci Zaplaceno
156 Laura Plintová Šenov 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
157 Elen Paličková SSK Vítkovice 2015 Předžákyně Zaplaceno
158 Maruška Bohdalková TJ SOKOL CHOTĚBUZ 1963 Ženy B Zaplaceno
159 Hana Brázdilová Ostrava 1999 Ženy A Zaplaceno
160 David Beil Horalové z M.M. Ryu 1989 Muži A Zaplaceno
161 Lukáš Mlýnek ostravšti cypi 1989 Muži A Zaplaceno
162 Michal Belák Ostrava 1991 Muži A Zaplaceno
163 Vladimír Kahánek Run99 1961 Muži C Zaplaceno
164 Karin Kufová Ostrava 1992 Ženy A Zaplaceno
165 Martina Kosačíková Ostrava 1993 Ženy A Zaplaceno
166 Anna Žižková Ostrava 1995 Ženy A Zaplaceno
167 Šimon Mináč Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
168 Veronika Mináčová Ostrava 2018 Benjamínky Zaplaceno
169 Jan Mináč Ostrava 2016 Benjamíni Zaplaceno
170 Lukáš Smetana Ostrava 2001 Muži A Zaplaceno
171 Julie Biolková Ostrava 2011 Mladší žákyně Zaplaceno
172 Simona Šofrová Hošťálkovice 1964 Ženy B Zaplaceno
173 Rostislav Křikava Ostrava-Poruba 1972 Muži B Zaplaceno
174 Kamila Resová Krásné Pole 1973 Ženy B Zaplaceno
175 Roman Ludvik Ostrava 1977 Muži B Zaplaceno
176 Miloslav Pazik Ostrava 1985 Muži A Zaplaceno
177 Lucie Stejskalová-Šindelková Haířov 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
178 Miloslav Sochacký Stará Bělá 1945 Muži C Zaplaceno
179 Antonín Olšanský Sokol Hrabůvka 1946 Muži C Zaplaceno
180 Renáta Šimůnková Ostrava 1974 Ženy B Zaplaceno
181 Vlastimil Viktorini Ostrava 1990 Muži A Zaplaceno
182 Jiří Polášek Frýdek-Místek 2013 Předžáci Zaplaceno
183 Stela Kalitová Ostrava 2019 Benjamínky Zaplaceno
184 Dušan Lazor Václavovice 1978 Muži B Zaplaceno
185 Paulína Lazorová SSK Vítkovice 2015 Předžákyně Zaplaceno
186 Petra Kobělušová Sedliště 1976 Ženy B Zaplaceno
187 Tomáš Abendroth Lipník nad Bečvou 1995 Muži A Zaplaceno
188 Jana Pelikánová Ostrava 1995 Ženy A Zaplaceno
189 Ondřej Res Krpole 2006 Dorostenci Zaplaceno
190 Veronika Pergerová Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
191 Markéta Laryšová Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
192 Agáta Holubová AKEZ Kopřivnice 2009 Starší žákyně Zaplaceno
193 Pavlína Kaňová Nemojany 1997 Ženy A Zaplaceno
194 Jan Hutín HORALOVÉ Z M.M. RYU 1978 Muži B Zaplaceno
195 Hana Legerská SSK Vítkovice 1985 Ženy A Zaplaceno
196 Vanda Pavlištíková SSK Vítkovice 2007 Starší žákyně Zaplaceno
197 Matyáš Kubík SSK Vítkovice 2005 Dorostenci Zaplaceno
198 Jakub Mazáč BK Příbor 2008 Starší žáci Zaplaceno
199 Marek Škapa MK Seitl Ostrava 1971 Muži B Zaplaceno
200 Viktória Bianca Topolčány Žilina 2018 Benjamínky Zaplaceno
201 Nikol Podešvová Horalové z M.M. Ryu 1999 Ženy A Zaplaceno
202 Kristián Lecián Horalové z M.M. Ryu 1997 Muži A Zaplaceno
203 Markéta Černíková Horalové z M.M. Ryu 1996 Ženy A Zaplaceno
204 Stanislav Záleský Havířov 1987 Muži A Zaplaceno