leto



STARTOVNÍ LISTINA - Letní RUNdál 2020

Startovní číslo Jméno a Příjmení Oddíl Kategorie Ročník Stav přihlášky
1 Kateřina Baierová Mimózy 1988 Ženy A Zaplaceno
2 Veronika Baierová Mimózy 1990 Ženy A Zaplaceno
3 Ondřej Sekera Fénix sport Šenov 1977 Muži B Zaplaceno
4 Štěpán Sekera Fénix sport Šenov 2012 Mladší žáci Zaplaceno
5 Johana Sekerová Fénix sport Šenov 2009 Starší žákyně Zaplaceno
6 Anička Janečková Čertova Lhota 2017 Benjamínky Zaplaceno
7 Alena Janečková Čertova Lhota 2007 Starší žákyně Zaplaceno
8 Vojtěch Rais Ostrava 2000 Muži A Zaplaceno
9 Andrea Janečková Čertova Lhota 1985 Ženy A Zaplaceno
10 Tomáš Janečka Čertova Lhota 1996 Muži A Zaplaceno
11 Roman Janečka Čertova Lhota 1975 Muži B Zaplaceno
12 Lukáš Jedlička Ostrava 1976 Muži B Zaplaceno
13 Zuzana Friesová Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
14 Iveta Kochánková SSK Vítkovice 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
15 Martina Kochánková Ostrava 2015 Předžákyně Zaplaceno
16 Vít Kochánek Ostrava 2016 Benjamíni Zaplaceno
17 Antonín Polášek Ostrava 2013 Předžáci Zaplaceno
18 Karolína Urbanová Ostrava 2014 Předžákyně Zaplaceno
19 Ema Polášková Ostrava 2015 Předžákyně Zaplaceno
20 Dominik Rypka Ostrava 2009 Starší žáci Zaplaceno
21 Adéla Vybíhalová Ostrava 2001 Ženy A Zaplaceno
22 Pavlína Klinovská Ostrava Prostě běž 1975 Ženy B Zaplaceno
23 Kateřina Gebauerová Háj ve Slezsku 2005 Dorostenky Zaplaceno
24 Zuzana Polášková Ostrava 2018 Benjamínky Zaplaceno
25 Adam Bednář Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
26 Vladislav Mazura Ostrava 2010 Mladší žáci Zaplaceno
27 Patrik Bůžek Háj ve Slezsku 2007 Starší žáci Zaplaceno
28 Damian Grobař Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
29 Amalie Bockova SSK Ostrava Vítkovice 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
30 Lukáš Řapek Ostrava 2002 Muži A Zaplaceno
31 Elena Valová Orlová 1975 Ženy B Zaplaceno
32 David Vala Orlová 1971 Muži B Zaplaceno
33 Jaroslav Tekelík Havířov 1969 Muži B Zaplaceno
34 Petra Olajcová Ostrava 1986 Ženy A Zaplaceno
35 Denisa Kuběnová Frenštát 1972 Ženy B Zaplaceno
36 Petr Schmida Ostrava 1979 Muži B Zaplaceno
37 Albert Schmida Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
38 Alexandr Tobola Ostrava 2005 Dorostenci Zaplaceno
39 Gabriela Tobolová SSK vitkovice 2006 Dorostenky Zaplaceno
40 Kristína Holešová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
41 Tomáš Holek MATOHA 1989 Muži A Zaplaceno
42 Lucie Figarová Příbor 1977 Ženy B Zaplaceno
43 Lukáš Bystřičan FC B7 TÝM!!! Ostrava 1983 Muži A Zaplaceno
44 Jana Slížová FC-B7 TÝM!!! 1977 Ženy B Zaplaceno
45 Veronika Plachá Frýdek-Místek 1978 Ženy B Zaplaceno
46 Kristián Kučera SSK Vítkovice 2012 Mladší žáci Zaplaceno
47 Filip Kučera Ostrava - Vítkovice 2014 Předžáci Zaplaceno
48 Barbora Kanioková Frýdek-Místek 2007 Starší žákyně Zaplaceno
49 Jan Miškev Chupa Chups 1990 Muži A Zaplaceno
50 Markéta Kokešová Ostrava 1975 Ženy B Zaplaceno
51 Nela Maléřová SSK Vítkovice 2009 Starší žákyně Zaplaceno
52 Jana Kilarova MK Seitl Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
53 Pavel Drahošan Ostrava 1991 Muži A Zaplaceno
54 Renata Tobolová Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
55 Lucie Šteinigerová SSK Vítkovice 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
56 Tomáš Giža SK Černé plíce 1975 Muži B Zaplaceno
57 Pavel Freisler Beskydští pacoši Ostrava 1976 Muži B Zaplaceno
58 Pavlína Smolínová Beskydští Pacoši 1974 Ženy B Zaplaceno
59 Matyáš Poloch Ostrava 2013 Předžáci Zaplaceno
60 Dan Šindelek MK Seitl Ostrava 1965 Muži C Zaplaceno
61 Michal Sněhota Ostrava 1990 Muži A Zaplaceno
62 Lucie Frischerová Ostrava-Pustkovec 1977 Ženy B Zaplaceno
63 Lenka Foretníková Ostrava 1980 Ženy B Zaplaceno
64 Ilona Riedlová Klimkovice 1973 Ženy B Zaplaceno
65 Lucka Šofrová Ostrava-Hošťálkovice 1989 Ženy A Zaplaceno
66 Miroslav Mokroš Vratimov-Horní Datyně 1988 Muži A Zaplaceno
67 Michaela Jedličková Paskov 1993 Ženy A Zaplaceno
68 Lukáš Chudárek Relax Run 1985 Muži A Zaplaceno
69 Jaroslav Budyn Ostrava 1961 Muži C Zaplaceno
70 Lenka Běhunčíková Ostrava 1981 Ženy A Zaplaceno
71 Petr Belas Běžci sobě 1976 Muži B Zaplaceno
72 Radim Marák Libhošť 1988 Muži A Zaplaceno
73 Pavel Rubeš SK Černé plíce 1980 Muži B Zaplaceno
74 Věra Škorňáková Běžci sobě 1971 Ženy B Zaplaceno
75 Karel Kalda Ostrava-Bělský Les 1954 Muži C Zaplaceno
76 Lenka Jurkovská Ostrava 1973 Ženy B Zaplaceno
77 Ivana Kondasová MK Seitl Ostrava 1978 Ženy B Zaplaceno
78 Lenka Štýbrová Ostrava 1975 Ženy B Zaplaceno
79 Marek Vítovec Ostrava 1995 Muži A Zaplaceno
80 Romana Katzová Havířov 1987 Ženy A Zaplaceno
81 Veronika Balintová Havířov 1990 Ženy A Zaplaceno
82 Aleš Polach Michalkovice 1984 Muži A Zaplaceno
83 Filip Jarolím Atletika Poruba 2007 Starší žáci Zaplaceno
84 Jan Gebauer Tísek Running dogs 1976 Muži B Zaplaceno
85 Radim Gavlas Tisek running dogs 1965 Muži C Zaplaceno
86 Kamila Salawová Darkovičky 1975 Ženy B Zaplaceno
87 Radek Salawa Darkovičky 1974 Muži B Zaplaceno
88 Michaela Maňková Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
89 Martin Melichar Cyklokramo Suchdol nad Odrou 2016 Benjamíni Zaplaceno
90 Antonín Kohut Frýdek - Místek 1994 Muži A Zaplaceno
91 Jakub Beránek J-Elita Ostrava 1993 Muži A Zaplaceno
92 Michaela Pluskalová Atletika Poruba 2007 Starší žákyně Zaplaceno
93 Jakub Pospíšil Ostrava 2008 Starší žáci Zaplaceno
94 Oliver Čech Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
95 Martin Sobota Havířov 1982 Muži A Zaplaceno
96 Tina Horáková SSK Vítkovice 2009 Starší žákyně Zaplaceno
97 Gabriela Kalitová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
98 Vanda Vozníková Ostrava 2009 Starší žákyně Zaplaceno
99 Pavla Vozníková Ostrava 1976 Ženy B Zaplaceno
100 Štefan Groš SK ZaFaR - Frenštát p. R 1961 Muži C Zaplaceno
101 Michal Mazáč AKEZ Kopřivnice 2010 Mladší žáci Zaplaceno
102 Matěj Špišák Porubaa 2015 Předžáci Zaplaceno
103 Ivana Dostálová Ostrava 1966 Ženy B Zaplaceno
104 Martin Mareček Ťuťu Ňuňu 1983 Muži A Zaplaceno
105 Daniela Krčová Ťuťu Ňuňu 1994 Ženy A Zaplaceno
106 Adam Biolek SSK Vítkovice 2011 Mladší žáci Zaplaceno
107 Martin Biolek Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
108 Milan Ščibráni Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
109 Martina Pagáčová Ostrava 1981 Ženy A Zaplaceno
110 Kateřina Vejrychová Karviná 1993 Ženy A Zaplaceno
111 Hana Melichaříková Ostrava 1983 Ženy A Zaplaceno
112 Vladimír Babej Rychvald 1964 Muži C Zaplaceno
113 Soňa Mohylová Frýdek-Místek 1976 Ženy B Zaplaceno
114 Roman Mohyla Frýdek-Místek 2008 Starší žáci Zaplaceno
115 Matěj Mohyla Frýdek-Místek 2008 Starší žáci Zaplaceno
116 Malcolm Collen Warwick (Ostrava) 1960 Muži C Zaplaceno
117 Daniel Robosz Mattoni Havířov 2004M Muži A Zaplaceno
118 Matyáš Neumann Ostrava 2012 Mladší žáci Zaplaceno
119 Michael Neumann Ostrava 2015 Předžáci Zaplaceno
120 Tomáš Hudeček Camel Team 1969 Muži B Zaplaceno
121 Verča Bertová Ostrava 1988 Ženy A Zaplaceno
122 Jindra Smolka Ostrava 1987 Muži A Zaplaceno
123 Jaroslava Němčíková Ostrava - Poruba 1976 Ženy B Zaplaceno
124 Vlastimil Cholasta Ostrava - Poruba 1990 Muži A Zaplaceno
125 Jiří Londa SK Černé plíce 1990 Muži A Zaplaceno
126 Šárka Porubská Ostrava 1985 Ženy A Zaplaceno
127 Štěpánka Švédová Ostrava 1994 Ženy A Zaplaceno
128 Tomáš Rek Ostrava 1993 Muži A Zaplaceno
129 Martin Svoboda Ostrava 1976 Muži B Zaplaceno
130 Hynek Svoboda FBC Tigers Poruba 2009 Starší žáci Zaplaceno
131 Tomáš Kubačák Ostravice 1984 Muži A Zaplaceno
132 Pavel Holzner Krnov 1957 Muži C Zaplaceno
133 Antonín Řimánek Ostrava 2008 Starší žáci Zaplaceno
134 Jiří Řimánek Heřmánky 1978 Muži B Zaplaceno
135 Alena Londová Ostrava 1968 Ženy B Zaplaceno
136 Markéta Kašná BK Ludgeřovice 1983 Ženy A Zaplaceno
137 Denis Schmidt AC Sportguides Rožnov p. R. 1982 Muži A Zaplaceno
138 Dominik Schmidt AC Sportguides Rožnov p.R. 2011 Mladší žáci Zaplaceno
139 Daniel Schmidt AC Sportguides Rožnov p.R. 2013 Předžáci Zaplaceno
140 Lucie Kalafutová AC Sportguides Rožnov p. R. 1983 Ženy A Zaplaceno
141 Nela Macíčková AC Sportguides Rožnov p. R. 2013 Předžákyně Zaplaceno
142 Aneta Macíčková AC Sportguides Rožnov p. R. 2016 Benjamínky Zaplaceno
143 Veronika Čížková Český Těšín 1986 Ženy A Zaplaceno
144 Izabela Benková Český Těšín 2018 Benjamínky Zaplaceno
145 Jakub Arvai SDH Michálkovice 1988 Muži A Zaplaceno
146 Andrea Čížová Dětmarovice 1973 Ženy B Zaplaceno
147 Marcel Tison MT Fitness1 1974 Muži B Zaplaceno
148 Pavlína Kandaras Karviná 1974 Ženy B Zaplaceno
149 Petr Ondráček Ostrava 1973 Muži B Zaplaceno
150 Vojtěch Černoch Petřvald 1997 Muži A Zaplaceno
151 Ivan Faldyna Frýdek-Místek 1991 Muži A Zaplaceno
152 Michaela Tomíčková STPLIFE.CZ 1983 Ženy A Zaplaceno
153 Šárka Tomečková Hranice 1988 Ženy A Zaplaceno
154 Jakub Chytil Kurnik Šopa Hospoda 1977 Muži B Zaplaceno
155 Miroslav Valošek Ostrava 1980 Muži B Nezaplaceno
156 Barča Klimošová Ostrava 1982 Ženy A Zaplaceno
157 Alena Chodilíková Šneci v běhu 1991 Ženy A Nezaplaceno
158 Inge Galiová Stg Karviná 1980 Ženy B Zaplaceno
159 Žaneta Grygarová Pustějov 1997 Ženy A Zaplaceno
160 Šárka Sobotková Ostrava 1976 Ženy B Zaplaceno
161 Kateřina Melecká Babylonbike Litultovice 1984 Ženy A Zaplaceno
162 Tomáš Sywala Ostrava 1966 Muži C Zaplaceno
163 Stanislav Záleský Havirov 1987 Muži A Zaplaceno
164 Libor Tomečka Hranice 1962 Muži C Zaplaceno
165 Julie Biolková Ostrava 2011 Mladší žákyně Zaplaceno
166 Michal Vlček VITALO chocolates 1993 Muži A Nezaplaceno
167 Vladimíra Brumovská Ostrava 1966 Ženy B Zaplaceno
168 Petra Zonková Opava O.T. 1989 Ženy A Zaplaceno
169 Hana Bartková Staré Oldřůvky 1991 Ženy A Zaplaceno
170 Filip Vojkovský Kaňovice 1996 Muži A Zaplaceno
171 Stanislava Lehnertová Frýdek-Místek 1985 Ženy A Zaplaceno
172 Petra Malinová Frenštát pod Radhoštěm 1978 Ženy B Zaplaceno
173 Jaromír Gargoš Opava 1982 Muži A Nezaplaceno
174 Jaroslava Reinischová Ostrava 1971 Ženy B Zaplaceno
175 Nikola Mahrová Ostrava 2008 Starší žákyně Zaplaceno
176 Tereza Mahrová Ostrava 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
177 Michal Červík M&R RUN 1987 Muži A Nezaplaceno
178 Soňa Bartáková Ostrava 1993 Ženy A Zaplaceno
179 Lukáš Kozubek Ostrava 1971 Muži B Zaplaceno
180 Adam Pospíšek Klimkovice 2004M Muži A Nezaplaceno
181 Ema Pospíšková Klimkovice 2012 Mladší žákyně Nezaplaceno
182 Petr Milfait MK Seitl Ostrava 1971 Muži B Zaplaceno
183 Marcela Vlčková Frenštát pod Radhoštěm 1971 Ženy B Nezaplaceno
184 Petra Wiszkonyova Bohumín 1976 Ženy B Zaplaceno
185 Matyáš Gärtner Polanka nad Odrou 2010 Mladší žáci Zaplaceno
186 Marcel Gärtner Polanka nad Odrou 1975 Muži B Zaplaceno
187 Matyáš Krajkovič Polanka nad Odrou 2011 Mladší žáci Zaplaceno
188 Daniel Filip MK Seitl Ostrava / CK Frenštát p. R. 1982 Muži A Zaplaceno
189 Kateřina Zdarsová Frenštát pod Radhoštěm 1993 Ženy A Zaplaceno
190 Tereza Vychodilová Ostrava 2013 Předžákyně Zaplaceno
191 Barbora Vychodilová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
192 Markéta Sedláčková Petřvald 1990 Ženy A Zaplaceno
193 Karin Kantorová Bohumín-Záblatí 1973 Ženy B Zaplaceno
194 Marek Kantor Bohumín-Záblatí 2009 Starší žáci Zaplaceno
195 Kateřina Kantorová Bohumín-Záblatí 2009 Starší žákyně Zaplaceno
196 Mirek Kantor Bohumín-Záblatí 2013 Předžáci Zaplaceno
197 David Beil Horalové z M.M. Ryu 1989 Muži A Zaplaceno
198 Nikol Podešvová Horalové z M.M. Ryu 1999 Ženy A Zaplaceno
199 Markéta Němcová Studénka 1976 Ženy B Zaplaceno
200 Jan Batko Ostrava 1989 Muži A Zaplaceno
201 Hana Vývodová Run2BeFit 1973 Ženy B Zaplaceno
202 Markéta Černíková Horalové z M.M. Ryu 1996 Ženy A Zaplaceno
203 Kristián Lecián Horalové z M.M. Ryu 1997 Muži A Zaplaceno
204 Kateřina Bednaříková TJ SOKOL CHOTĚBUZ 1987 Ženy A Zaplaceno
205 Pavlína Konečná Café Carpe Diem Hlučín 1983 Ženy A Zaplaceno
206 Jana Söhnelová Velký Újezd 1988 Ženy A Zaplaceno
207 Marek Hýl Petřvald 1993 Muži A Zaplaceno
208 Jakub Černoch Ostrava 1992 Muži A Zaplaceno
209 Jan Hutín HORALOVÉ Z M.M. RYU 1978 Muži B Zaplaceno
210 Alena Zachodilová Ostrava - Heřmanice 1979 Ženy B Nezaplaceno
211 Jiří Tkáč Horalové z M.M. 1999 Muži A Zaplaceno
212 Antonie Nováková Horalové z M.M. 1997 Ženy A Zaplaceno
213 Zdeňka Kundrátová Frenštát pod Radhoštěm 1976 Ženy B Zaplaceno
214 Pavel Kundrát ZUMI team 1974 Muži B Zaplaceno
215 Martin Kundrát Frenštát pod Radhoštěm 2004 Dorostenci Zaplaceno
216 Maruška Bohdalková TJ SOKOL CHOTĚBUZ 1963 Ženy B Zaplaceno
217 Petra Kobělušová Sedliště 1976 Ženy B Zaplaceno
218 Roman Bernát Šneci v běhu (Bruntál) 1970 Muži B Zaplaceno
219 Laura Plintová Šenov 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
220 Matyáš Plinta Šenov 2008 Starší žáci Zaplaceno
221 Marek Škapa MK Seitl Ostrava 1971 Muži B Zaplaceno
222 Kamil Burns Ostrava 1988 Muži A Zaplaceno
223 Peter Augustin - 1953 Muži C Zaplaceno
224 Adéla Baďurová Ostrava Koblov 1992 Ženy A Zaplaceno
225 Simona Šrotová Poruba ACS 1979 Ženy B Zaplaceno
226 Lucie Krchňáková Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
227 Ivana Golisová Ostrava 1977 Ženy B Zaplaceno
228 Lukáš Žvak Český Těšín 1981 Muži A Zaplaceno
229 Martin Merta Frýdek - Místek 1985 Muži A Zaplaceno
230 Zuzana Kubiciusová Karviná 1983 Ženy A Zaplaceno
231 Petra Flaszová Beskydští Pacoši 1980 Ženy B Zaplaceno
232 Veronika Kuběnová Frenštát pod Radhoštěm 1994 Ženy A Zaplaceno
233 Veronika Mikulová Ostrava-Poruba 1984 Ženy A Zaplaceno
234 Bohdana Mikulová Havířov 1967 Ženy B Zaplaceno
235 Táňa Štverková Ostrava 1982 Ženy A Zaplaceno
236 Martin Pustějovský Kopřivnice 1977 Muži B Zaplaceno
237 Tobiáš Höpp Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
238 Lukáš Hrček Horní Sudná 1981 Muži A Nezaplaceno
239 Zuzana Klečková Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
240 Karolína Šromová Duo Sisters-Jakartovice 2005 Dorostenky Zaplaceno
241 Magdaléna Šromová Duo Sisters-Jakartovice 2005 Dorostenky Zaplaceno
242 Miroslav Gurecký Havířov 1968 Muži B Zaplaceno
243 Ondřej Kaňovský Štěpánkovice 1983 Muži A Nezaplaceno
244 Anna Jíšová Holky v pohybu 1973 Ženy B Zaplaceno
245 Zdeňka Hrušková Holky v pohybu 1979 Ženy B Zaplaceno
246 Lenka Plačková Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
247 Ondřej Plaček Ostrava 1985 Muži A Zaplaceno
248 Luděk Stratil Ostrava 1953 Muži C Zaplaceno
249 Tobiáš Tokarčík SSK Vítkovice 2012 Mladší žáci Zaplaceno
250 David Wawreczka Tj Jakl Karvina 1981 Muži A Zaplaceno
251 Martina Šmiřáková #RUNařky 1983 Ženy A Zaplaceno
252 Eliška Bartusková Ostrava 2001 Ženy A Nezaplaceno
253 Lenka Peichlová Horní Bludovice 1982 Ženy A Zaplaceno
254 Kamila Resová Krásné Pole 1973 Ženy B Zaplaceno
255 Jana Hessová Beskydští Pacoši 1990 Ženy A Zaplaceno
256 Petr Med Frýdek-Místek 1994 Muži A Zaplaceno
257 Iveta Marfláková Frýdek-Mistek 1988 Ženy A Zaplaceno
258 Milan Holub Ostrava 1991 Muži A Zaplaceno
259 Lucie Stejskalová-Šindelková Haířov 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
260 Markéta Kubáčová Příbor 2013 Předžákyně Zaplaceno
261 Karolína Kubáčová Příbor 2013 Předžákyně Zaplaceno
262 Kristýna Trnavská Ostrava 1994 Ženy A Zaplaceno
263 Matěj Krátký Ostrava 1991 Muži A Zaplaceno
264 Valerie Marfláková Frýdek-Místek 2011 Mladší žákyně Nezaplaceno
265 Lenka Schmidova Ostrava 1987 Ženy A Zaplaceno
266 Beáta Schmidová Ostrava 2016 Benjamínky Zaplaceno
267 Jana Stastna Chomutov 1990 Ženy A Zaplaceno
268 Monika Borčová Hlavnice 1983 Ženy A Zaplaceno
269 Pavlína Petřkovská Hlavnice 1985 Ženy A Zaplaceno
270 Soňa Kozielová Karviná 1968 Ženy B Zaplaceno
271 Natálie Pilátová Ostrava 2012 Mladší žákyně Zaplaceno
272 Gabriela Pilátová Ostrava 2014 Předžákyně Zaplaceno
273 Radim Siuda Ostrava 1989 Muži A Zaplaceno
274 Matyáš Jirovský Ostrava 2014 Předžáci Zaplaceno
275 Kateřina Cieslarová Karviná 1977 Ženy B Zaplaceno
276 Magdaléna Drastichová Mk Seitl Ostrava 1984 Ženy A Zaplaceno
277 Diana Volejníčková Šilheřovice 1975 Ženy B Zaplaceno
278 Adam Volejníček Šilheřovice 1995 Muži A Zaplaceno
279 Ondřej Volejníček Ostrava 2002 Muži A Zaplaceno
280 Jiří Polášek Frýdek-Místek 2013 Předžáci Zaplaceno
281 Klára Davídková Frýdek-Místek 2013 Předžákyně Nezaplaceno
282 Jarmila Sirotňaková Vřesina 1983 Ženy A Zaplaceno
283 Lucia Kučerová Frýdek-Místek 1986 Ženy A Zaplaceno
284 Jarmila Pavelková Vratimov 1981 Ženy A Zaplaceno
285 Tadeáš Pavelek Vratimov 2016 Benjamíni Zaplaceno
286 Iva Pachtová MK Seitl Ostrava 1970 Ženy B Nezaplaceno
287 Zuzana Skřečková Atletika Poruba 2007 Starší žákyně Nezaplaceno
288 Radek Dvořák Šneci v běhu 1981 Muži A Zaplaceno
289 Ondřej Dominik MK Seitl Ostrava 1977 Muži B Zaplaceno
290 Dušan Staněk sRUNda tým 1986 Muži A Zaplaceno
291 Denis Pivoňka Ostrava - Zábřeh 1987 Muži A Nezaplaceno
292 Nicolas Coufal Slavia Praha 2016 Benjamíni Nezaplaceno
293 Břetislav Neumann Ostrava 1983 Muži A Zaplaceno
294 Natálie Ester Kašná BK Ludgeřovice 2013D Dorostenky Zaplaceno
295 Jakub Koch Havířov 2000 Muži A Zaplaceno
296 Agáta Holubová AKEZ Kopřivnice 2009 Starší žákyně Zaplaceno
297 Mikuláš Holub Mniší 2016 Benjamíni Zaplaceno
298 Jiří Chasák Chasmen team 1980 Muži B Zaplaceno
299 Adriana Kleinová Ostrava 1989 Ženy A Zaplaceno
300 Aneta Szturzová Bohuslavice 2005Ž Ženy A Zaplaceno
301 Pavel Szturz OSH 1971 Muži B Zaplaceno
302 Tomáš Král Canicross Beskydy 1991 Muži A Zaplaceno
303 Pavel Oliverius Město Albrechtice 1988 Muži A Zaplaceno
304 Shaun North Praha 1973 Muži B Zaplaceno
305 Julie Křížková Ostrava-Martinov 2014 Předžákyně Zaplaceno
306 Jiří Lón Ostrava 2015 Předžáci Zaplaceno
307 Kateřina Baranová Ostrava 1991 Ženy A Zaplaceno
308 Elen Oršová RUNdál 2006Ž Ženy A Zaplaceno
309 Adéla Flachsová Ostrava 2018 Benjamínky Zaplaceno
310 Michael Kryštof Sedliště 2006 Dorostenci Zaplaceno
311 Jakub Sklenář VK OLOMOUC 1983 Muži A Nezaplaceno
312 Ladislav Pavelek Babylonbike Litultovice 1978 Muži B Nezaplaceno
313 Daniel Horák Horalky 1986 Muži A Nezaplaceno
314 Veronika Horáková Horalky 1992 Ženy A Nezaplaceno
315 Jasmína Horáková Horalky 2017 Benjamínky Nezaplaceno
316 Elen Šimonová X-Trail Orlová 1982 Ženy A Zaplaceno
317 Anna Špišáková Poruba 2018 Benjamínky Zaplaceno
318 Roman Baláž Baláž Extreme-Team Frenštát p.R. 1965 Muži C Nezaplaceno
319 Petr Jaskiewicz SK Černé plíce 1987 Muži A Zaplaceno
320 Jana Gřešková Suché Lazce 1976 Ženy B Zaplaceno
321 Stella Zajícová Sokol Opava 2010 Mladší žákyně Zaplaceno
322 Johan Zajíc AK Kroměříž 2016 Benjamíni Zaplaceno
323 Martin Ručka SSK Vítkovice 2000 Muži A Zaplaceno
324 Lucie Kopáčková Ostrava-Poruba 1985 Ženy A Zaplaceno
325 Taťána Koloničná Malenkov 1997 Ženy A Nezaplaceno
326 Jan Grygar Malenkov 1995 Muži A Nezaplaceno
327 Michal Šeděnka Fénix Sport 1987 Muži A Zaplaceno
328 Eliška Hejcmanová Ostrava 2013 Předžákyně Zaplaceno
329 Jakub Hejcman Ostrava 2016 Benjamíni Zaplaceno
330 Petr Strakoš Ostrava 2000 Muži A Nezaplaceno
331 David Sabela Relax Run 1991 Muži A Zaplaceno
332 Vendelín Rubeš SK Černé plíce 2017 Benjamíni Zaplaceno
333 Pavel Holec HORE DOLE Huslenky 1985 Ženy A Zaplaceno
334 Petr Pospíšil Otice 1979 Muži B Nezaplaceno
335 Patrik Letovanec Ostrava 1983 Muži A Zaplaceno
336 Lucie Jurkovská Ostrava 2004 Dorostenky Zaplaceno
337 Gary Frost Team International !!! 1971 Muži B Zaplaceno
338 Eliška Surmová AK Olomouc 2000 Ženy A Zaplaceno
339 Hana Plemeníková Stará Bělá 1973 Ženy B Zaplaceno
340 Michal Benko Ostrava 1983 Muži A Zaplaceno
341 Pavla Románková Český Těšín 1991 Ženy A Zaplaceno